Rumy dos monarcas

dojrzewający przez co najmniej 8 lat

dos monarcas
panama aged ron

Starannie dojrzewany w najlepszych amerykańskich dębach i europejskich beczkach sherry przez co najmniej 8 lat, łagodny jest w dębowych marining melodiach tworząc jego słodkie i subtelne dębowe smaki. Kremowy o długim, gładkim i łagodnym wykończeniu, nasz 8-latek jest idealnym przykładem stylu Dos Monarca Ron i jest powszechnie proklamowany.

Ziemista, jasna whisky z ciepłem, które przemija w długą słodycz. Pierwszy raz użyliśmy beczek Madery do niesamowitej, bogatej głębokości.

Kolor: Jasnozłoty
Nos: Wyraźnie świeży i owocowy z nutą miodu, delikatnie zbilansowany.
Smak: Charakterystycznie słodki, owocowe nuty, które rozwijają się w ciepłe przyprawy, czysty sok trzcinowy i subtelny. Długie i łagodne zakończenie.

Pojemność: 0,7 dm3
Zawartość alkoholu: 40% vol

ciepła, zachęcająca mieszanka

dos monarcas
panama aged spice ron

Czym jest wizyta w stanie Panama bez zdrowej dawki naszych ulubionych cytrusów? Nasze rodzinne miasto nakręciło klasyczny rum przyprawiony, łącząc go ze skórką pomarańczową. Jaki wynik? CIepła, zachęcająca mieszanka słodkiego cynamonu i przyprawy zbilansowana jasnym cytrusem.

Przyrównujemy to do spaceru po naszych osobliwych, zabytkowych, ceglanych ulicach. Uroczy i jakoś znajomy, a jednak pełen życia i słodkiego ducha przygody.

Kolor: Antyczne złoto
Nos: Głębokie ziemiste aromaty słodkiej dojrzałej figi i pomarańczowej marmolady tworzą tło jasnych nut - świeży agrest i winogrona dojrzewają na winorośli.
Smak: Bogaty, pikantny cynamon i kruczony czarny pieprz spoczywają na głębokiej ziemistej bazie. Karmelizowane owoce, skrystalizowany imbir, rodzynki i nuty suchego dębu rozklejają się. Zadowalająca, jedwabiście gładka, prawie tłusta konsystencja.

Pojemność: 0,7 dm3
Zawartość alkoholu: 40% vol

dojrzewający w beczkach po whisky

dos monarcas
WHISKY WOOD CASK

Po dojrzewaniu w tropikalnym klimacie, wyśmienite destylaty z jednorodnej plantacji trzciny cukrowej dojrzewają do perfekcji w wyselekcjonowanych małych dębowych beczkach amerykańskich. Ten znakomity rum został wzbogacony o kolejne osiem do dwunastu miesięcy w beczkach wcześniej używanych do szkockiej whisky.

Śmiała fuzja dymnych i słodkich nut. Łącząc ekskluzywny dojrzewający rum i dojrzałe beczki po szkockiej whisky, stworzyliśmy wyśmienity trunek o ogniskowym zapachu i słodkości karmelu.

Kolor: Złoty
Nos: Kłębiące się miękkie nuty torfowe, jak odległy dym na wietrze. Bogate słodkie toffi z pikantnymi nutami świeżych owoców i pikantnością.
Smak: Jak górskie torfowe ognisko z dębowymi nutami i toffi.

Pojemność: 0,7 dm3
Zawartość alkoholu: 40% vol