gdzie kupić?

online

OFICJALNY SKLEP INTERNETOWY ALKOŚWIAT

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym dostępne są wszystkie nasze produkty. Wystarczy wybrać swój ulubiony trunek, opłacić zamówienie szybkim przelewem i cieszyć się ekspresową dostawą pod wskazany adres! Co bardzo ważne, zakup alkoholu w naszym sklepie jest możliwy tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie.

Sklep jest dostępny zarówno dla klientów detalicznych, jak i dla przedsiębiorstw posiadających koncesję na sprzedaż alkoholu.

telefonicznie lub mailowo

KONTAKT Z NASZYMI
HANDLOWCAMI

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, celem zakupu naszych produktów lub podjęcia współpracy. Po dokładnym poznaniu oczekiwań oraz ustaleniu szczegółów będziemy w stanie dostosować ofertę idealnie do Twoich potrzeb.

Jesteśmy dostępni do kontaktu telefonicznego i mailowego codziennie od godziny 9:00 do 17:00. Zapraszamy także do wypełnienia formularza kontaktowego.

stacjonarnie

RESTAURACJA MAGNUM 2.0
W BIELSKU-BIAŁEJ

Magnum 2.0 to odświeżone, zielone miejsce w Bielsku-Białej z dobrą energią i pysznym jedzeniem. W ofercie restauracji znajdują się znakomite śniadania, przekąski, burgery, zapiekanki, tortille, a także inne dania z różnych stron świata, czy wysokiej jakości alkohole oraz przepyszne drinki.

Na miejscu każdy może zdegustować wybrany przez siebie alkohol z szerokiej oferty Alkoświat, a następnie zakupić zarówno butelkę jak i większą ilość ulubionego trunku.